MUCA COPATARICA Z RDEČIM PAKETOM

Za Muco Copatarico smo do sedaj vedeli, da nerednim otrokom iz Male vasi pobira in zašije ter popravi copatke. V tem decembru je muca zanje pripravila tudi  lutkovno predstavo. In ko vse skupaj zavije v en lep rdeči paket, z njim lahko navduši staro in mlado.

Čarobno zimsko pravljico smo za prvo triado, vrtčevske otroke, za upokojence, za otroke zaposlenih in za zunanje obiskovalce pripravili učenci izbirnega predmeta gledališki klub pod mentorstvom mag. Nataše Cotman in neobveznega izbirnega predmeta lutke pod mentorstvom Magdalene Tehovnik.

V skupaj devetih predstavah je 33 nastopajočih polepšalo dan skupno več kot 800 obiskovalcem. S slednjo predstavo smo hkrati nekoliko napolnili tudi mošnjiček šolskega sklada. Vsem obiskovalcem skupaj pa zaželeli v novem letu veliko sreče in zadovoljstva iz rdečega paketa.

Mijav, mijav!

Magdalena Tehovnik in mag. Nataša Cotman