MOJ NAPREDEK V SLOVENŠČINI

Ko sem začela obiskovati slovensko šolo v septembru, sem mislila, da mi jezik bo povzročal največ težav. Na začetku mi je bilo zelo težko se sporazumevati  in pisati. Potem sva moj brat in jaz začela obiskovati učiteljico Renato, ki nama pomaga pri slovenščini. Prej je bil moj brat boljši, saj se je več pogovarjal s sošolci. Jaz sem bila bolj zaprta v sebe, on pa je bil bolj odprt.

Kasneje mi je učiteljica Jasmina začela pomagati pri šolskem novinarstvu in začela sem pisati članke na prosto temo. Ob tem sem se naučila veliko slovenskih besed.

Psihologinja Ana mi je pomagala, da sem postala bolj samozavestna ter da se več vključujem v družbo sošolk in sošolcev. Najbolj sem vesela velikega napredka v poznavanju slovenščine, saj pomagam svojemu bratu in  mamici.

Sedaj sem pa jaz boljša v slovenščini.

Suzana