Tretješolci na Pokljuki

Lansko šolsko leto je bilo,  kar se šol v naravi tiče, bolj pusto, saj sta bili izvedeni samo dve šoli v naravi od načrtovanih šestih. Letošnje šolsko leto se je začelo bolje, saj je bila v mesecu decembru izvedena šola v naravi za tretješolce na Pokljuki, kjer se osemletniki preizkušajo v teku na smučeh ter izvajajo veliko različnih iger na snegu.

Za letošnje šolsko leto upamo, da bo izvedeno čim več šol v naravi. Držimo pesti za petošolce in šestošolce ki se bodo odpravil smučat na kope že v januarju in februarju.

Kristijan

Naši krtki so ustvarili Pokljuške novice, ki vam jih z veseljem posredujemo v branje.