Objem šole

23. februarja smo dokončno zaključili z našimi šestindvajsetimi aktivnostmi, s katerimi se je naša ravnateljica Ana Nuša Kern poslavljala od šole. Ob 10.20 smo se vsi učenci in učitelji ter ostali zaposleni zbrali pred šolo in jo objeli. Ko je prišla ravnateljica ven, smo ji vsi zaploskali in se potem prijeli za roke. Kasneje je ravnateljica morala obkrožiti celo šolo, med hojo ji je vsak pogledal v oči, ji segel v roko, ji dal petko ali objem.
Gospa Ana Nuša Kern je bila ravnateljica kar 26 let in za to šolo naredila ogromno dobrih del. Podala se je v Glasserjevo teorijo izbire in tako dosegla, da imamo edino Glasserjevo šolo v Evropi.
Menim, da je gospa ravnateljica lahko vsakemu za vzor ter da smo lahko ponosni, da smo imeli toliko let Ano Nušo Kern za našo ravnateljico.

Lina