MOJ POGLED NA PRVO POLOVICO ŠOLSKEGA LETA

Ko sem prišla v Slovenijo in v mesecu septembru začela obiskovati slovensko šolo, sem mislila, da bo zelo težko, in malo me je bilo strah.
Mislila sem, da mi bo jezik povzročal največ težav, a sem ugotovila, da je razumevanje slovenščine enostavno, pri izražanju in prostem govorjenju pa iz dneva v dan napredujem.
V prvi polovici šolskega leta sem bila uspešna. K uspehu so pripomogli učitelji, prijatelji, predvsem mi je koristilo, da sem veliko brala. Najbolj všeč mi je športna vzgoja, saj se tam veliko igramo, učimo zanimive športne dejavnosti, v primerjavi za Banja Luko pa je učiteljica prijazna in ne tako stroga. Zelo sem uživala tudi na vikendu za punce in šolskem plesu.
Mislim da bo druga polovica šolskega leta malo težja, ampak se bom potrudila, da si bom pridobila čim lepše ocene, da bom napredovala v osmi razred.

Suzana