ŠOLSKI PLES

21. 12. 2022 smo na šoli pripravili šolski ples. Nekaj dni prej so učitelji razdelili vstopnice, s katero smo lahko vstopili v večnamenski prostor, kjer se je odvijal ples.
Jaz sem se plesa udeležila takoj po treningu, saj sem pomagala učitelju Jaki Črešnarju, učiteljici Maji Blažun Zornada in učencema Jaki in Žigi. Ples se je začel ob 18 uri.
Na začetku smo bili malce zadržani. Za bučno in nepozabno otvoritev sta poskrbela nagovor učitelja Črešnarja in ples – hip hop – hišnika Mateja. Ni minilo dolgo in že smo vsi na plesišču, kjer smo plesali in peli na ves glas. Vmes nas je prišla pogledat tudi ravnateljica Ana Nuša Kern. DJ sta bila učenca Jaka in Žiga. Seveda pa na plesu ni manjkalo tudi hrane in pijače, a ob zabavi je limonade kar hitro zmanjkalo. Ples smo zaključili okoli 20.30 .

Ples je bil zelo zabaven, a je kar prehitro minil. Menim pa, da se že vsi veselimo naslednjega.

Lina