Območno srečanje gledaliških skupin

V petek, 9. 3., se je v kulturnem domu Franca Bernika v Domžalah odvijalo srečanje območnih gledaliških skupin. Ogledate ste si lahko štiri predstave. Dve od njih sta pripravili gledališki skupini naše šole. Gledališka skupina 8. c-razreda je pod mentorstvom mag. Nataše Cotman pripravila predstavo z naslovom Flemon in Baucis, ki je nastala po zgodbi Eduarda Petiške. Šolska gledališka skupina, ki jo že več let vodita Jasmina Pogačnik in Tanja Kastelic, se je predstavila z avtorskim delom Tanje Kastelic Gozdni možic Fric išče snežno lilijo.  Nastopali so  učenci od šestega do devetega razreda. Poleg naše šole so se  predstavile tudi osnovna šola Dob in KUD Franc Kotar Trzin, Skupina Show.

Za nas, igralce, je bila to zanimiva izkušnja, mentorice pa so bile vse mnenja, da smo se odlično odrezali.

Neža Novak