Jezikovno-naravoslovni tabor za šestošolce

Šestošolci so šolo v naravi (jezikovno-naravoslovni tabor), ki je potekala na začetku šolskega leta, preživeli v šoli z učitelji iz Anglije. Urnik so imeli poln razno raznih delavnic in izletov.

Ker nas je zanimalo, kako so se imeli in kaj so počeli, smo povprašali šestošolki Žano in Nežo.

Kaj vama je bilo všeč?

Všeč mi je bil lov na zaklad, postavljanje stolpov, gledanje polfinala evropskega prvenstva odbojke, kolesarski izlet, sprehod, spanje v šoli in prijazni angleški učitelji.

Kaj vama ni bilo všeč?

Po moje je bilo preveč angleščine in prezgodnje ugašanje luči.

Kaj bi spremenili?

Bolje bi mi bilo, če bi bilo manj angleščine in če bi bila tabla z našim urnikom in obvestili na glavnem hodniku.

Kaj bi sporočili naslednji generaciji?

Da je šola v naravi super, le da je bilo preveč angleščine, naj se imajo lepo, da jim bo pomagalo, če se že prej pri pouku naučijo kaj angleščine, saj jim bo drugače dolgčas.

Za boljšo predstavo pa so na voljo spodnje slike.

Lara in Živa