1. september – novo šolsko leto

V sredo, 1. septembra 2021, so se učenci osnovnih in srednjih šol vrnili nazaj v šolske klopi.
Na naši šoli so bodo ta dan še najbolj zapomnili prvošolčki. Zjutraj so skupaj s svojimi starši vstopili v veliko jedilnico, si ogledali predstavo, kjer so sodelovali učenci Danaja Kotnik, Nina Zupančič, Lina Pogačar, Izabela Sušnik, na harmoniko pa je igral učenec Florjan Sajovic iz 8. c-razreda.
Vsak oddelek si je predstavo ogledal posebej zaradi upoštevanja ukrepov proti širjenju virusa covid-19.
Prvošolčke sem povprašala o predstavi in Lina iz 1. b-razreda mi je zaupala, da ji je bila zelo všeč, ker so nastopale različne živali, ki so pele, plesale in se zabavale.
Po koncu predstave se je razred odpravil v učilnico, kjer so se posladkali s čokoladnimi torticami. Dopoldne se je prehitro končalo, prvošolčki pa se bodo tega dne večno spominjali.

Brina

Nastopajoči v predstavi, žal brez Florjana Ota Sajovica.