Končni izleti

V tem letu so zaradi ekstremnih razmer odpadle vse ekskurzije, šole v naravi ter dnevi dejavnosti, nekateri so se sicer izvedli na daljavo, večino pa smo morali prilagoditi. To pomeni,  da smo bili učenci prikrajšani za učenje v praksi na terenu. Nad tem seveda nismo bili najbolj navdušeni, saj ti dnevi niso le poučni, temveč tudi polni smeha in zabave.
Se pa letos učenci bolj kot po navadi veselimo zaključnih izletov.

Osmo- in sedmošolci se bodo na zaključni izlet odpravili v sredo, 23. 6., le da bo destinacija različna.
“Sedmarji” se odpravljamo na Bled ter v adrenalinski park, nato pa na kosilo in še na plavanje. Pri tem bomo upoštevali ukrepe za preprečevanje covida-19 ter časovni zamik. V jutranjih urah se bomo odpravili, vrnili pa pozno popoldan ali celo zvečer.

Neža in Žana