Ohranimo naravo – NARAVOSLOVNO-OKOLJEVARSTVENI DAN

6. 4. 2021 je na šoli potekal naravoslovni dan. V temu dnevu so se v naravo podali vsi učenci naše šole in jo plastike ter ostalih smeti očistili, kolikor se je le dalo. Učitelji naravoslovja so poskušali to izpeljati čim bolj zabavno. Mi, učenci, lahko le rečemo, da jim je to tudi uspelo, saj je ravno tisti dan ponekod snežilo. Učenci smo zaradi tega veliko težje opravili svojo nalogo. Toda kljub temu nam je uspelo opraviti svojo nalogo. Učitelji pa so nam svetovali, da lahko tovrstne dejavnosti prestavimo tudi na kakšen drug dan.

Učenci so vreče, polne smeti, slikali in nam jih poslali in spodaj lahko vidite dokaze, kako so bili delavni. Na koncu pa so te smeti še reciklirali in tako zaključili svojo nalogo.

Žana in Neža