Tujejezični recital na daljavo

16. 10. 2020 bi moral v Sokolskem domu v Škofji Loki potekati tujejezični recital, ki ga v okviru nacionalnega projekta JEZIK – KULTURA IN TRADICIJA vsako leto izvaja Gimnazija Škofja Loka.
Tudi naše učenke, natančneje pet osmošolk, so se recitala pod mentorstvom Jasmine Pogačnik in Marjane Borovnice nameravale recitala udeležiti s točko Kako dolg je čas? Kaj je znanje?, ki je zmes angleškega in slovenskega deklamiranja lastnih pesmi in glasbene spremljave s flavto.
Koronski časi so naprej udeležbo najprej preoblikovali tako, da bi učenke na šoli posnele točko, ki bi jo poslali v Škofjo Loko, gostitelji pa bi zmontirali vse točke v prijeten recital. Vendar je tudi to padlo v vodo, saj so šole s 19. 10. začasno zaprle vrata za učence predmetne stopnje. Tako se je rok za izvedbo prestavil na januar. Upamo, da bo tokrat uspelo!

Osmošolke