ŠPORTAMO V NARAVI

V četrtek, 15. 9. 2020, smo se učenci sedmih razredov odpravili na Mengeško kočo.

Zbrali smo se 8.15 na šolskem dvorišču. Po približno 15 minutah smo se odpravili na pot. Kar okoli 90 učencev je v strnjen koloni pešačilo ob Pelechovi cesti. Spremljalo nas je kar 8 učiteljev. Pot je bila utrujajoča  in po mnenju večine učencev zelo dolga. Vsi smo komaj čakali, da pridemo na cilj, kjer smo se končno igrali, zabavali in kupovali stvari. Kot bi mignil in že smo se vračali proti Radomljam. Športni dan se je tako zaključil.

Naj še povemo, da so na ta dan špotali tudi osmo- in devetošolci, le da sta bila njihova cilja Stari grad in Šumberk. Najbolj zaslužen za naše miganje je bil učitelj športa Žiga Lah, ki je vse organiziral.

Žana, Ajda, Žana, Anej