Prvošolci sprejeti v šolsko skupnost

V četrtek, 14. 11. 2019, so učenci prvega razreda zelo pogumno nastopili na odru velike jedilnice. Sprejeti so bili v šolsko skupnost.

Ob glasbi in ploskanju množice so prvošolci prišli na oder in zapeli angleško pesem The Rainbow Song. Sledil je nastop učencev 1. d-razreda, ki so zapeli in zaplesali “Mačka Murija”. Za njimi je 1. a zapel pesem o helikopterju in črnem mucu, ki je spal kar sredi ceste. 1. c je povedal in prikazal Krtkovo uspavanko. Kot zadnji so nastopili učenci 1. b, ki so zapeli Abecedo. Za zaključek so vsi prvošolci skupaj zapeli pesem Nikoli slabe volje. Po nastopu prvošolcev je gospa ravnateljica, Ana Nuša Kern, povedala nekaj prijaznih besed. To pa še ni bil konec. Prvošolce je čakalo presenečenje. Starejši učenci so za njih zaigrali igro z naslovom Vsak učenec je lahko uspešen.

Prireditev je uspela. Učenci in obiskovalci so bili navdušeni.

Učenci 1. c-razreda