Smučanje, košarka in namizni tenis

 

Posamezni učenci šestih, sedmih, osmih in devetih razredov so se v torek, 15. 1.

2019, odpravili na Krvavec. Tam so imeli preizkus smučanja oziroma šolsko tekmo. Tekmovanje se je začelo z zamudo zaradi premočnega vetra. Ko so se po progi končno spustili prvi smučarji, smo vsi navdušeno navijali in se pripravljali na start. Najbolje od učencev naše šole je odsmučala Eva Kapus, devetošolka, ki je svojo smučarsko kariero prekinila zaradi težke poškodbe – strganih križnih vezi. Vzdušje na tekmi je bilo sproščeno in zabavno, pomembno pa je bilo, da smo sodelovali, čeprav je bila Eva blizu stopničk. Zasedla je 4. mesto.

No, zdaj pa smo prispeli  do košarke. Učenci zadnje triade so sestavljali ekipo, ki je zastopala barve naše šole, in so uspeli premagati ekipo Osnovne šole Jurija Vege iz Moravč.

Za konec pa obvestilo o tekmovanju iz namiznega tenisa. Tekmovanje se začne v sredo, 23. 1. 2019. Dobrodošli so vsi učenci!

Jan Žnidarič Zoubek