Druga delovna sobota

V soboto, 2. 2. 2019, je bil delovni dan. Ker je Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport odločilo, da nimamo dovolj šolskih dni, smo morali v soboto sesti v šolske klopi. Pouk je potekal po četrtkovem urniku, čeprav smo imeli učenci občutek, da je vzdušje vseeno drugačno, bolj sproščeno, brez hitenja in stresa. Pri nekaterih urah pa je bilo že malce kulturno obarvano, saj smo se učenci pripravljali na bližajoči se slovenski kulturni praznik.

Soboto ali nenavadni delovni dan smo začeli s predurami in končali po 4. uri. Poleg te sobote nas čaka še ena, športna sobota, ki bo potekala 25. maja in bomo z njo nadomeščali 3. maj, ko bomo ostali doma.

Kljub temu da smo morali v soboto zgodaj vstati in priti v šolo, nam ni bilo težko sedeti v klopi, saj je bilo vzdušje prijetno, pouk pa sproščen.

Erin Gabrijel