Nenavadna, nova sošolka v 7. c-razredu

20161207_074640V petek, 18. 11. 2016, je 7. c dobil novo sošolko. Vem, da se to sliši normalno, a ta sošolka je nekaj posebnega. Je zlata, majhna in zelo rada ima vodo. Mislim, da ste že ugotovili, da je to ZLATA RIBICA!

Ideja se je porodila sedmošolki Hani Babnik zaradi ponesrečenega projekta pri naravoslovju. Zanj je potrebovala akvarij. Ker ni želela, da gre akvarij v nič, se je domislila, da bi lahko imeli razredno ribico. Učiteljici Torkar, razredničarki 7. c-razreda, je se je ideja zdela nenavadna, a jo je navdušeno podprla.

20161207_074744Malo plavalko smo poimenovali Zibi. Najraje plava v krogih in nas gleda, kako se trudimo z matematiko. Vsi učenci jo sprejemamo z odprtimi rokami. Zibi je postala nepogrešljiv del naše razredne skupnosti.

Hana Pavšek in Tadeja Rems