ZAHVALA NIKU ŠKRLECU, KER NAS JE REŠIL ŠOLSKEGA DELA

Nik Škrlec, vir: Onaplus, https://onaplus.delo.si/nik-skrlec-uzivam-ko-posiljam-ljudi-v-pi

Poročali smo že, da se je v petek, 22. 1. 2021, za učence šestih in sedmih razredov zgodil prav poseben dan. Dopoldan, natančneje od enajstih do dvanajstih, smo se preko računalnikov družili s slovenskim igralcem Nikom Škrlecem, ki je za nas pripravil spletni solo.

Učence  6. c-razreda je predstava zelo navdušila, zato smo mu napisali spodnje sporočilce ter učiteljico Tanjo Kastelic, ki nas poučuje slovenščino, prosili, da mu ga pošlje po e-pošti.

Preserje, 25. 1. 2021

Dragi Nik Škrlec!

Predstava, ki smo si jo učenci ogledali v petek, je bila fantastična – zelo zanimiva in poučna. Zabaven je bil del, ko si hodil z lestvijo in si zapomnil celo goro števil. Si res dober igralec.

Hvala, ker si se odločil pripraviti predstavo samo za nas. Polepšal si nam petkov dan, nas nasmejal in nas rešil šolskega dela. Zelo smo ti hvaležni. Ostani tak, kot si, saj si super!

Učenci 6. c
(OŠ Preserje pri Radomljah)

Jupi, Nik Škrlec nam je odpisal …

Lep pozdrav!

Najlepša hvala, zahvala me je razveselila in dala novega vetra 🙂 Vedno je lepo slišati kakšen odziv, sploh v teh bolj neosebnih časih.

Lepo vas pozdravljam in želim čim bolj mirne šolske dni,

lp Nik

Brina