Učenci za leto 2021 želijo …

Končno! Leto 2020 je za nami in zdi se mi, da smo že vsi komaj čakali leto 2021. Tale korona nam ga je kar zakuhala in na žalost je še ni konec. V novem letu si najbolj želim, da bi se vrnili v šole in da bi normalno zaživeli. Je pa res, da je bilo to leto zelo poučno. Naučila sem se, da je vse mogoče, če se le malo bolj potrudimo, in izvedela sem, da imam šolo v resnici zelo rada in da mi je osebni stki s sošolci in sošolkami veliko pomembnejši, kot sem si sploh predstavljala. V letu 2021 bi si želela zagotovo spremeniti to stanje s korona virusom. Menim pa, da bi se šole morale odpreti, saj smo ravno otroci tisti, ki som glede ukrepov najbolj prizadeti. Vsem učencem v novem letu želim, da bi bili uspešni pri svojem delu in da se čim prej vrnemo v šole.
ŽANA

Obrnilo se je novo poglavje, katerega strani še niso zapisane; lansko leto ni bilo tako, kot smo si zamislili, a to lahko letos spremenimo. V letu 2021 vam želim obilo zdravja, druga pa bo prišlo samo od sebe, če bomo delali na tem.
Seveda pa ne moremo reči, da je bilo leto 2020 čisto ponesrečeno; v lanskem letu čas ni bil več izgovor za vse stvari, ki jih drugače zamudimo.
SREČNO 2021!
AJDA

Približuje se novo leto, ki se ga že zelo veselim, saj
imam leta 2020 že kar precej čez glavo (covid-19 in
šolanje od doma …).
V novem letu si želim, da bi
bilo mnogo boljše, kot je bili leto 2020. ŽANA

Želim vam veliko zdravja, sreče in ljubezni!
URH

Učiteljem želim čim manj stresa, čim več dobre volje, saj to polepša dan tudi učencem, in veliko zdravja.
Učencem želim, da bi imeli dobre ocene, da bi dosegli zastavljene cilja ter veliko veselja in predvsem zdravja.
NEŽA

Želim vam, učitelji, da boste rade volje učili, da boste zdravi in hodili v službo nasmejani.
Učencem želim, da bo učenje zabavno in šola čim manj stresna.
ALEKSANDRA

Prišel je čas novoletnih obljub, ki se jih učenci ne bomo držali, ampak jih bomo vedno obljubili. Veselo novo leto vsem!
MAKS

Učencem želim, da bi letos imeli čim višje povprečje ocen, veliko gibanja na prostem, veselja in zdravja.
Učiteljem želim, da bi se v službi čim bolj zabavali in bili veseli.
LIA

V letu 2021 učiteljem in učencem želim, da bi jih vedno obdajala pozitiva in da bi se jih stres, največkrat kakor se da, izognil. Želim jim mirnih živcev in da energije ne bi tratili za nepomembne stvari, pač pa za ljudi, ki jih imajo radi. Imejte leto, napolnjeno z nasmeški!
GAJA

Učencem želim čim več znanja, učiteljem pa čim manj stresa!
JAN

Vse, učencem želim veliko znanja, veselja, lepih trenutkov, še posebej pa zdravja.
NEJC

Učencem želim, da pridobijo veliko znanja in se veselijo prihodnosti.
Učiteljem pa, da imajo čim manj skrbi in ostanejo zdravi.
HANA

Vsem učencem naše šole želim, da ostanejo zdravi, polni energije pri delu v šoli in pozitivni. Naj jim letošnje leto prinese čim več pozitivnih dogodkov.
Učiteljem in zaposlenim želim veliko sreče in veselja. Naj se vam uresničijo vse novoletne želje.
TINKARA

Naj bo to leto polno novih dogodivščin, zdravja, veselja in naj sreča preplavi naša srca, ko bomo spet vsak dan počasi naredili majhen korak proti novemu letu!
VERONIKA

Vsem želim srečno novo leto, da bi bilo čim manj skrbi in strahov. Upam, da bomo kmalu pozabili na virus in ga pustili za seboj.
KIM

Vsem želim veliko zdravja in veliko pozitivnih misli v letu 2021!
DOMEN

Vsem učiteljem, učenkam, učencem ter vsem ostalim zaposlenim na šoli želim uspešno novo leto, da bi bili zdravi in srečni v letu 2021.
MAŠA

Vsem skupaj želim največ zdravja in veselja, pa seveda čim več zanimivih izkušenj, pozitivnih misli in uživanja ob uresničevanju vaših sanj.
DANAJA

Vsem želim srečno in predvsem zdravo novo leto. Upam, da čim prej pridemo v šolo in spet živimo po starem.
MATEJ

Želiva vam veliko sreče, zdravja, veselja in da boste še naprej dobro učili.
NEJC IN ANEJ

Vsem učencem želim čim manj stresa in veliko znanja.
GREGOR

Naj vam vsaka zvezda izpolni željo,
vsaka snežinka nariše nasmeh
in vsak korak prinese srečo v teh prazničnih dneh.
BRINA

Vsaka minuta nekaj šteje, zato jo zapravite z nečim, v čemur uživate!
NEZNANI AVTOR

V novem letu vam želim obilo sreče, zdravja in novih želja.
EMA

Čeprav v letu 2020 vse narobe je bilo,
v letu 2021 bolje bo šlo.
Vsem želim, da končno premagamo korono in se kmalu spet vidimo.
ALINA

Nekatere stvari nam padejo v oči,
a prizadevajte si le za tiste,
ki padejo v srce!
NEZNANI AVTOR

Vsem skupaj voščim srečo v novem letu ter vesele praznike, ki so tokrat še toliko bolj zasluženi, saj verjamem, da smo vsi skupaj že malo siti šole na daljavo. Upam, da se bo v novem letu to spremenilo. Toda iz vsega se nekaj naučimo, zato to korona leto vzemimo kot lekcijo in novo izkušnjo v življenju!
JUŠ

Novo leto je pred vrati, zima naokrog že koliko krati. Zdravja, sreče in veselja naj natrosi okoli vašega življenja!
MARK

Morda bo naslednje leto boljše ali pa slabše in bomo morali za šolo še vedno delati od doma. Ampak kaj potem … Naredite si sami boljše leto!
KATI

Letos si na žalost ne voščimo v živo, temveč na daljavo. Naj bo prihajajoče leto drugačno od minulega!
ŽIVA

Sekunde hitro tečejo,
spremenijo se v minute, ure in potem dneve.
Nekateri pomembni dnevi nastopijo le enkrat na leto,
kot recimo božič in novo leto.
Ni jih nešteto.
So kot vrečke bonbonov.
Moraš ceniti vsak grižljaj,
saj nikoli ne veš,
koliko jih še imaš!
LINA

Novo leto je čas za nove začetke, za nove izzive in občutke. Naredite si to leto čarobno!
MINA